Potrzebna pomoc dla Rafała Wójcika

Potrzebna pomoc dla Rafała Wójcika

Rafał Wójcik rok temu w groźnym wypadku samochodowym uszkodził rdzeń kręgowy. Paraliż kończyn górnych i dolnych nie pozwala mu na normalne funkcjonowanie. Potrzebna jest pomoc finansowa na leczenie i rehabilitację.

Miał pracę, dziewczynę i pełno marzeń do zrealizowania. W jednej chwili życie Rafała Wójcika zamieniło się w koszmar. 27 kwietnia 2019 roku w wypadku samochodowym uszkodził rdzeń kręgowy w miejscu,które spowodowało paraliż rąk i nóg. Sprawność może przywrócić mu tylko długa i kosztowna rehabilitacja.

Rafał Wójcik pół roku przebywał w ośrodku rehabilitacyjnym w Tarnowskich Górach. Obecnie na rehabilitację przyjeżdża do domu fizjoterapeuta. Taka rehabilitacja wymaga dużego wkładu finansowego, na który rodzinę Rafała nie stać.

Wszystkie osoby, które zechcą wesprzeć Rafała w ciężkich dla niego chwilach mogą wpłacać pieniądze na leki, opatrunki a przede wszystkim rehabilitację za pośrednictwem zrzutka.pl oraz pomagam.pl.

Jako były strażak Ochotniczej Straży Pożarnej- Rafał wie, że ludzie, którym kiedyś sam pomagał nie zawiodą go w zmaganiach o lepsze jutro. Liczy się każdy grosz.

 

Więcej o:
rafał wójcik kruplin radomszczański rehabilitacja wypadek samochodowy zrzutka pl. pomagam.pl
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE