Poszukiwani wolontariusze - Se-ma-for Film Festival

Wakacje już za rogiem. Drodzy uczniowie! Jeśli jeszcze nie wiecie, czym zająć się tuż po zakończeniu roku szkolnego, nie zwlekajcie! Miejski Dom Kultury w Radomsku czeka na waszą pomoc w... ››

Wakacje już za rogiem. Drodzy uczniowie! Jeśli jeszcze nie wiecie, czym zająć się tuż po  zakończeniu roku szkolnego, nie zwlekajcie! Miejski  Dom Kultury w Radomsku czeka na waszą pomoc  w realizacji Se-ma-for Film Festival On Tour.

 

Interesujesz się animacją? Jesteś osobą młodą i aktywną, która nie lubi narzekać na nudę? Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś  zgłosił swoją kandydaturę na wolontariusza podczas Sema-for Film Festival 2011. Twoim zadaniem będzie  pomoc w prowadzeniu filmowej gry miejskiej, która  ujawni tajniki powstawania animacji, ale także odkryje  nieznane historie naszego miasta.

 

 

 

Chętni? Dla chcącego nic trudnego. Miejski Dom Kultury czeka na wasze zgłoszenia pod adresem kino@mdkradomsko.pl. Możecie także dzwonić: 44 683 24 86.

 

Pamiętajcie, że ilość miejsc jest ograniczona. To dla Was jasna wskazówka: kto szybszy, ten lepszy!

 

Gra miejska odbędzie się w Radomsku 26 czerwca i będzie jedną z atrakcji Se-ma-for Film Festival On Tour 2011. W grze mogą uczestniczyć całe rodziny z dziećmi, grupy przyjaciół i znajomych.

 

Szczegółowe informacje o festiwalu znajdują się TUTAJ.

Więcej o:
mdk film festiwal
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE