Posłowie PiS: Andrzej Duda to gwarant dalszego rozwoju Polski

- Prezydent Andrzej Duda to gwarant dalszego rozwoju Polski oraz wsparcia dla polskich rodzin – mówili podczas spotkania w Radomsku posłowie Prawa i Sprawiedliwości Anna Milczanowska i Robert Telus. Parlamentarzyści spotkali się z radomszczanami, w tym działaczami i sympatykami Prawa i Sprawiedliwości. Zachęcali do udziału w wyborach prezydenckich i oddania głosu na ubiegającego się o reelekcję Andrzeja Dudę.

Posłowie Anna Milczanowska i Robert Telus podkreślali, że dzięki prezydenturze Andrzeja Dudy Polska uzyskała silną pozycję na arenie międzynarodowej, a także stała się liderem wzrostu gospodarczego. Co jednak najistotniejsze, to jak zauważają posłowie, rząd Prawa i Sprawiedliwości oraz prezydent Andrzej Duda zatroszczyli się polskie rodziny.

- Dzisiaj Polska jest liderem w Europie i tak będzie dalej, jeśli wygra Andrzej Duda. Wprowadzone przez Prawo i Sprawiedliwość programy uruchomiły polską gospodarkę. Pozwoliły na to, że gdyby nie epidemia koronawirusa, to ten rok byłby pierwszym od czasów wojny, w którym nie zadłużalibyśmy Polski – mówił poseł Robert Telus.

Uczestnicy przedwyborczego spotkania podkreślali, że wierzą w to, że Andrzej Duda zwycięży już w pierwszej turze wyborów, która odbędzie się 28 czerwca 2020 r.

- Prezydentura Andrzeja Dudy jest to prezydentura ogromnej stabilizacji i wiarygodności. Andrzej Duda to prezydent, który występował z wieloma ustawami, sam był ich autorem. Mam na myśli ustawy prospołeczne dla Polaków i dla Polski. Jedną z takich ustaw, czyli Bon Turystyczny uchwalaliśmy wczoraj. Pamiętajmy też o obniżeniu wieku emerytalnego, o ustawach związanych z koronawirusem, o pomocy dla przedsiębiorców. Wiemy, że prezydent Andrzej Duda jest bardzo szanowaną głową państwa w całym świecie, nie tylko w Unii Europejskiej. Stąd w najbliższych dniach dojdzie do wizyty w Stanach Zjednoczonych. Wierzę w to, że Polacy docenią to wszystko, co przez ostatnie pięć lat stało się dobrego dla Polski. Wielu polskim rodzinom poprawił się stan bycia. Nie ma dzieci głodujących, stać nas na wiele. Myślimy już o kolejnych rozwiązaniach, m.in. dla młodych, żeby mieli łatwiejszy dostęp do mieszkań – podkreśla poseł Anna Milczanowska.

Parlamentarzyści zwracali też uwagę na wsparcie, jakie otrzymują samorządy, chociażby środki na modernizację dróg.

Więcej o:
radomsko spotkanie pis wybory prezydenckie 2020 andrzej duda anna milczanowska robert telus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE