Poseł Krzysztof Ciecióra zarejestrował komitet wyborczy. Czy będzie się ubiegać o fotel prezydenta Radomska?

Fot. Wojciech Bojdo

Poseł Krzysztof Ciecióra poinformował podczas konferencji prasowej (14 lutego) o zarejestrowaniu komitetu wyborczego przed nadchodzącymi wyborami samorządowymi. Czy zamierza się ubiegać o fotel prezydenta Radomska?

Krzysztof Ciecióra poinformował, że w związku z nadchodzącymi wyborami samorządowymi został powołany i zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP.

- Chcemy wziąć udział w tych wyborach, bo dla Radomska warto przedstawiać różne koncepcje, propozycje i rozwiązania tych problemów, które trapią mieszkańców zarówno Radomska, jak i powiatu radomszczańskiego – mówi Krzysztof Ciecióra.

- 8 lutego komisarz wyborczy wpisał na listę komitetów wyborczych Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztofa Ciecióry OdNowa RP. Jest to stowarzyszenie, które budujemy nie tylko w Radomsku, ale w całej Polsce już od kilku lat. Mamy bardzo wiele ciekawych inicjatyw i ludzi, którzy tworzą nasze środowisko. Będziemy iść do tych wyborów, żeby prezentować naszą ofertę dla miasta i dla powiatu. Jestem przekonany, że warto. Zachęcam wszystkich do współpracy, ponieważ wybory samorządowe są powszechne, dla wszystkich. Dlatego zapraszam do OdNowy wszystkich tych, którzy nie czują się komfortowo w konflikcie, jaki jest dziś pomiędzy różnymi ugrupowaniami politycznymi, a szukają czegoś świeżego i wiarygodnego – stwierdził poseł Krzysztof Ciecióra.

Krzysztof Ciecióra był pytany o to, czy będzie kandydatem na prezydenta Radomska. Odpowiedział, że jeszcze nie jest to rozstrzygnięte.

- Nasz komitet wyborczy zaprezentuje kandydata na prezydenta Radomska. A kto to będzie, jeszcze nie jest to rozstrzygnięte. Natomiast na pewno będziemy mieć kandydata na prezydenta Radomska – zapewnił poseł.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko krzysztof ciecióra wybory samorządowe 2024 komitet wyborczy od nowa rp
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE