Poseł Adrian Witczak wręczył Pawłowi Aulichowi bilet na Campus Polska

Poseł Adrian Witczak wręczył Pawłowi Aulichowi bilet na Campus Polska Fot. nadesłane

Adrian Witczak - poseł na Sejm RP, wręczył Pawłowi Aulichowi z Radomska bilet na Campus Polska Przyszłości przekazany przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego.

- ⁠Bardzo się cieszę, że młodzi ludzie chcą się angażować i brać sprawy w swoje ręce! Radomsko jeszcze o Pawle na pewno usłyszy! - powiedział poseł Adrian Witczak.

Campus Polska Przyszłości to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce dla młodych, aktywnych osób, które chcą mieć wpływ na przyszłość naszego kraju. Campus rozpocznie się 23 sierpnia i potrwa 7 dni.

Tematy tegorocznego Campusu Przyszłości to: bezpieczny świat, kompetencje przyszłości, różnorodne społeczeństwo, komfort życia, gospodarka i technologia.

- ⁠Trzeci raz wezmę udział w Campus Polska Przyszłości. To dla mnie okazja do spotkania wielu inspirujących ludzi, ale również przestrzeń do refleksji nad tym, jaką przyszłość chcemy budować także tutaj, w Radomsku i powiecie radomszczańskim - powiedział Paweł Aulich.

Po zakończeniu spotkań związanych z Campusem Polska Przyszłości poseł Adrian Witczak udał się na rozmowę ze Starostą Powiatu Radomszczańskiego Łukaszem Więckiem. 

Więcej o:
radomsko paweł aulich bilet kampus polska adrian witczak
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE