„Porto grill & fun” – wielkie otwarcie już w ten weekend!

„Porto grill & fun” – wielkie otwarcie już w ten weekend!

W najbliższą sobotę, 15 sierpnia 2020 r. rozpocznie w Radomsku działalność „Porto grill & fun”. Będzie to pierwsza w mieście restauracja, w której przez cały rok serwowane będą wyjątkowe dania z grilla. Otwarciu obiektu, przez cały weekend będą towarzyszyć atrakcje dla całych rodzin.

„Porto grill & fun” to restauracja jakiej w Radomsku jeszcze nie było. Została usytuowana w specjalnym kontenerze, stylizowanym na portowe doki.

Na co mogą liczyć klienci restauracji?

W restauracji będzie można znaleźć wyśmienitą grillową kuchnię BBQ, przygotowywaną w oryginalnych smokerach czołowej marki Route 66. Kucharze serwować będą m.in. karkówkę, żeberka, steki oraz burgery i jak zapewniają - wszystkie te potrawy zachwycą smakiem, aromatem i formą podania. Co istotne, dania z grilla serwowane będą przez cały rok!

Co wyróżnia „Porto grill & fun”?

Serwowanych w restauracji potraw będzie można skosztować wewnątrz obiektu, ale też – co nietypowe - będzie je można spożywać również na dachu restauracji. Na terenie wokół obiektu stworzona została plaża, na której będzie można odpocząć a także podziwiać namalowane murale i sfotografować się na ich tle.

Klienci restauracji – oprócz dań z grilla, będą mogli również degustować wysokiej klasy alkohole i zdrowe koktajle. Są wśród nich: kraftowe piwa od lokalnych wyselekcjonowanych dostawców, fantazyjne koktajle owocowe i warzywne, wina, prosecco, whisky, napoje zimne, a także drinki przygotowywane przez profesjonalnych barmanów.

Obiekt będzie wyposażony w letnie kino plenerowe, leżaki, dmuchane atrakcje dla dzieci, scenę muzyczną, przestrzeń taneczną, stoliki, pergole wypoczynkowe oraz linarium dla dzieci. Należy zauważyć, że obok restauracji znajduje się jedyna w Polsce widokowa wieża balonowa.

„Porto grill & fun” zlokalizowany jest przy ul. Portowej 14/20 w Radomsku.

Otwarcie obiektu zaplanowano na weekend 15-16 sierpnia 2020 r.

Program wydarzenia:

Sobotni rozkład jazdy:

- 17:00 - 6:00 - Impreza plenerowa disco/ house
(Dj Deel, Dj Lizard)
- 15:00 - Menu Grillowe BBQ
(Maciej Grubman mistrz świata BBQ)
- 17:00 - 23:00 - Koktajlowa Noc - Drink Show
(do każdego drinka drugi gratis)
- 22:00 - Piana Party

Dodatkowo: loty balonem, wata cukrowa, popcorn, leżakowa strefa relaksu, boho budka.

Niedzielny plan dnia:

- 10:00 - 18:00 - Męskie Granie
(Dj Jakub Gwiazda)
- 10:00 - Grillowe śniadanie BBQ
(Maciej Grubman)
- 12:00 - Warsztaty z robotyki dla dzieci
(wymagane zapisy pod numerem tel. 500 084 021)
- 12:00 - Pokaz strażacki
- Loty balonem, linarium, dmuchany zamek, bramka celnościowa, dmuchane kręgle, leżakowa strefa relaksu, wata cukrowa, popcorn, tajskie lody
- 14:00 - Grillowy obiad BBQ
(Maciej Grubman)

Więcej o:
radomsko porto radomsko doki radomsko porto grill & fun porto grill & fun radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE