Porody rodzinne i rehabilitacja niebawem powrócą do radomszczańskiego szpitala

Porody rodzinne i rehabilitacja niebawem powrócą do radomszczańskiego szpitala

Dyrekcja Szpitala Powiatowego w Radomsku poinformowała, że w poniedziałek 4 maja 2020 r. zostały podjęte działania mające na celu przywrócenie porodów rodzinnych oraz zabiegów rehabilitacyjnych.

- Po ustaleniu i wdrożeniu stosownych procedur epidemiologicznych - bezpiecznych dla personelu medycznego a także rodzących kobiet i ich partnerów, poinformujemy Państwa niezwłocznie o ich rozpoczęciu w Szpitalu Powiatowym w Radomsku. Czynimy starania, aby zarówno zabiegi rehabilitacyjne jak również porody rodzinne mogły odbywać się w naszej placówce tak szybko jak to będzie możliwe. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Wierzymy, że niedługo powyższe usługi będą mogły być znowu realizowane w Szpitalu Powiatowym w Radomsku – czytamy w komunikacie Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Zabiegi rehabilitacyjne oraz porody rodzinne w Szpitalu Powiatowym w Radomsku zostały wstrzymane po wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii w związku z zakażeniami koronawirusem.

Więcej o:
koronawirus radomsko koronawirus szpital powiatowy w radomsku porody rodzinne szpital radomsko rehabilitacja radomsko szpital
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE