Poręczne akcesoria kuchenne, które pokochasz od pierwszego użycia. Najciekawsze gadżety do kuchni ze

Poręczne akcesoria kuchenne, które pokochasz od pierwszego użycia. Najciekawsze gadżety do kuchni ze

Estetyczna, dobrze zorganizowana i odpowiednio wyposażona kuchnia jest marzeniem każdej pani domu – pozwala bowiem znacznie ograniczyć czas spędzony podczas sporządzania posiłków przy równoczesnym zachowaniu ładu i porządku. Można w niej z powodzeniem urządzać „babskie” spotkania towarzyskie przy kawie, a nawet przyjmować mniej zobowiązujących gości.

Akcesoria kuchenne ułatwiające drobne prace w kuchni

Należy tutaj zaliczyć różnego rodzaju miski do sporządzania sałatek, surówek, mieszania ciast na pierogi i makaron, a także deski do krojenia mięsa i warzyw, podstawki, pojemniki itd. Podstawą precyzyjnego i szybkiego krojenia produktów są niezawodne, zawsze ostre noże, czy siekacze. W kuchni znaleźć można również moździerze, tarki, wykrawacze, wyciskacze do czosnku i owoców, dziadki do orzechów itp. gadżety. Przydatne są również miarki lub wagi kuchenne, które pozwalają dokładnie odmierzać ilości produktów. Na stronie maleomi.pl znaleźć można bardzo szeroki wybór poręcznych akcesoriów kuchennych, które znacznie ułatwiają drobne prace w kuchni i jednocześnie „cieszą oko” swoim wyglądem.

Pojemniki do przechowywania żywności

Podstawą zachowania porządku i czystości w kuchni są odpowiednie pojemniki ułatwiające przechowywanie żywności. Łatwo dobrać ich pojemność, kształt oraz kolorystykę, dzięki czemu nawet te, które nie są schowane w szafkach, ale stoją na odkrytych półkach, pięknie komponują się z wystrojem kuchni i stanowią dodatkowy element dekoracyjny. Są to różnego rodzaju chlebaki, pojemniki na produkty sypkie (mąkę, cukier, ryż, herbatę, sól, przyprawy itd.), pojemniki na cebulę, czosnek, ziemniaki oraz organizery do kostek rosołowych, torebek z budyniem, zupek w proszku itp. artykułów. Warto również zaopatrzyć kuchnię w pojemniki służące do przechowywania produktów w lodówce oraz zamrażalniku. Pozwalają one zachować na dłużej smak i aromat potraw. Zamknięta żywność nie chłonie, ani nie wydziela zapachów, nie wysycha i jest chroniona przed kurzem oraz owadami, które bardzo lubią wpadać przez okno i siadać na potrawach. Pojemniki takie można podgrzewać w kuchence mikrofalowej oraz myć w zmywarce.

Naczynia do serwowania potraw i napojów

Każda potrawa, choćby najbardziej smaczna, podana w nieestetyczny i nieodpowiedni sposób nie wzbudza apetytu, a wręcz może skutecznie zniechęcić do jej spożywania. Istotną rolę odgrywa nie tylko właściwe i ciekawe przybranie dania, ale również naczynie, w którym się je serwuje – jego kształt, rodzaj i kolorystyka. Na uwagę zasługują bardzo modne ostatnio i niezwykle funkcjonalne szklanki termiczne. Dzięki podwójnej ściance pozwalają one zachować odpowiednią temperaturę napojów. W sklepie Maleomi znajdują się designerskie szklanki termiczne z podwójną ścianką nie tylko na ciepłe, ale również chłodne dni.

Deski do krojenia

Maleomi oferuje ponadto ciekawe deski do krojenia – różnego kształtu i kolorów. Mogą być wykonane z drewna akacjowego, dębowego, bukowego, oliwnego, bambusa, kauczuku, laminatu włókna drzewnego, tworzywa sztucznego lub hartowanego szkła. Mogą być twarde lub elastyczne, pojedyncze i w zestawach. Sklep oferuje specjalne deski przeznaczone do krojenia pieczywa, mięsa, siekania, a nawet do lanych klusek. Nadają się one z powodzeniem do serwowania potraw lub używania ich jako podstawki, czy podkładki. Deski mogą być zaopatrzone w pojemniki na ser i wędliny, szufladki oraz ostrzałki. W ofercie znajdziemy deski duże i małe, okrągłe i prostokątne, obrotowe, z uchwytem lub bez, a nawet składane. Z pokrywą, z kloszem, w kropki, wzorki, paski – słowem: wszystko, czego potrzebuje dobra gospodyni domowa.

Co wyróżnia sklep Maleomi?

Akcesoria i przybory kuchenne oferowane przez sklep Maleomi są niezwykle funkcjonalne, estetyczne, łatwe do utrzymania czystości oraz przystosowane do mycia w zmywarce. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Wykonano je z materiałów wysokiej jakości, nie zawierających substancji szkodliwych i nie reagujących z żywnością. Ich zalety trudno przecenić – wyróżnia je wysoka jakość wykonania, bogate wzornictwo i kolorystyka, elegancja oraz ciekawy design. Dzięki temu łatwo jest je dobrać do wystroju każdej kuchni, zarówno tej tradycyjnej, jak i nowoczesnej.

Warto skorzystać z bogatej oferty sklepu Maleomi i cieszyć się jego produktami przez wiele lat.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE