Ponowne podejście do sprzedaży budynków po ZPO w Radomsku

Ponowne podejście do sprzedaży budynków po ZPO w Radomsku

Powiat Radomszczański ponownie chce sprzedać budynki po byłym Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczym przy Al. Jana Pawła II w Radomsku. Cena wywoławcza bez zmian i wynosi 1 500 000 zł.

Przetarg nieruchomości będącej własnością Powiatu Radomszczańskiego odbędzie się 6 lipca 2020 roku. Cena wywoławcza wynosi 1,5 mln złotych. Wadium w wysokości 100 tys. złotych należy wpłacić do 1 lipca br. Pierwszy tegoroczny przetarg na zbycie nieruchomości ogłoszony na dzień 24 lutego, zakończył się wynikiem negatywnym z uwagi na brak oferentów.

Nieruchomość wyposażona jest w infrastrukturę techniczną. Posiada dostęp do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej i gazowej. W jej skład wchodzi 8 budynków o łącznej powierzchni zabudowy 1061,0 m kw. Na chwilę obecną teren, na którym  znajduje się nieruchomość nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Dodatkowe informacje w sprawie przetargu oraz jego warunków, można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Radomsku, przy ul. Leszka Czarnego 22, pok. 213, tel. 44 685 89 42, w godzinach 7.30-15.30 lub email na adres nieruchomosci@radomszczanski.pl.

Władze Powiatu Radomszczańskiego wymienione obiekty próbują zbyć od kilku lat. Póki co bezskutecznie. Mimo tego nie poddają się.

Więcej o:
szpital radomsko szpital na sprzedaż radomsko sprzedaż szpitala w radomsku zpo radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE