Ponad tysiąc zakażeń koronawirusem w woj. łódzkim

Ponad tysiąc zakażeń koronawirusem w woj. łódzkim

W województwie łódzkim są 1102 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.

Dobre wiadomości dla mieszkańców województwa łódzkiego. Kolejne 1076 osób wyzdrowiało.

Sytuacja epidemiczna w województwie łódzkim stan na 17 listopada:

  • Liczba osób z potwierdzonym zakażeniem w województwie łódzkim: 51895
  • Liczba osób aktualnie zakażonych: 31841
  • Liczba osób objętych kwarantanną: 24863
  • Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym: 1024
  • Liczba osób, które wyzdrowiały: 19438
  • Liczba osób, które zmarły: 616

Liczba testów wykonanych przez laboratoria w województwie łódzkim w poprzedniej dobie: 2088

Liczba osób z potwierdzonym badaniami laboratoryjnymi zakażeniem koronawirusem w województwie łódzkim to – 51895.

Zmarło 11 osób:

- 62 -letnia kobieta. Była hospitalizowana w szpitalu w Wieluniu. Posiadała schorzenia współistniejące.Pacjentka pochodziła z powiatu wieluńskiego.
- 55 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łowiczu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 64 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Poddębicach. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.
- 68 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Łęczycy. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 73 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Kutnie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego.
- 74 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.
- 78 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w MSWiA w Warszawie. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.
- 78 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Wieluniu. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu wieluńskiego.
- 79 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Radomsku. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.
- 82 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu im. Biegańskiego w Łodzi. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu pajęczańskiego.
- 83 -letni mężczyzna. Był hospitalizowany w szpitalu w Kutnie. Posiadał schorzenia współistniejące. Pacjent pochodził z powiatu kutnowskiego

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko koronawirus województwo łódzkie

Załączniki

Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE