Pomysły na Mikołajki w Radomsku

Pomysły na Mikołajki w Radomsku

Nie wiecie jak spędzić Mikołajki w Radomsku? Podpowiadamy. Weekend 6-8 grudnia, upłynie pod znakiem wielu imprez i wydarzeń mikołajkowych w naszym mieście.

„Mały Książę” Teatru MER to teatralna propozycja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku z okazji Mikołajek 2019. Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exupery’ego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze. Spotkanie pilota i Małego Księcia, tajemniczego przybysza z innej planety w samym sercu Sahary będzie początkiem naszej podróży w poszukiwaniu szczęścia, wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni. Czy razem uda nam się je odnaleźć…? Spektakl w konwencji lalkowej 6 grudnia o godz. 08.30
Bilety: 10 zł.

6 grudnia, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku zaprasza wszystkie dzieci w wieku 10-12 lat na gry i zabawy w wodzie w godz. 10.00 – 12.00. W weekend powinno ruszyć sztuczne lodowisko przy pływalni w Radomsku. Trwa wylewanie wody i zamrażanie płyty.

Na spotkanie z Mikołajem zaprasza także Powiatowa Hala Sportowa przy ul. Szkolnej. Na dzieci czekać będzie ścianka wspinaczkowa, dmuchańce, klocki w rozmiarze mini i mega, wodne tatuaże, malowanie twarzy i rodzinne warsztaty. Bezpłatne atrakcje w godz. 16-19. Oczywiście 6 grudnia.

Era Park Handlowy zaprasza najmłodszych na spotkanie z Mikołajem, w dniu 6 grudnia w godzinach 16.00 - 19.00. W Fun Parku czekać będzie fotobudka, z której dzieci korzystają za darmo.

Zabawa taneczna, animacje ze Śnieżynkami, świąteczna foto budka, to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają wszystkich uczestników spotkania ze Świętym Mikołajem w Malutkie Fun Park. Impreza zaplanowana jest w dniach 6 i 7 grudnia. W programie wiele atrakcji, a główną jest oczywiście spotkanie ze Świętym Mikołajem, który będzie rozdawał prezenty. Wszystko w rytm muzyki i zabawy tanecznej. Śnieżynki będą dbać o nastrój świąteczny, gdzie będzie można udekorować pierniki, bombki, pomalować sobie twarz. Na dzieci będzie czekać jeszcze wiele innych atrakcji, jak zabawy z Myszką Mickey, Donaldem czy Minionkami. Impreza płatna.

Przy okazji Radomszczańskich Targów Rękodzieła (7 grudnia) w CH Stara Mleczarnia w Radomsku przy  ul. Reymonta 48 odbędzie się spotkanie ze Św. Mikołajem. Centralnym miejscem będzie najpiękniejsza choinka z reniferem i fotelem dla Św. Mikołaja. To w nim o godzinie 11.00 zasiądzie święty Mikołaj by bezpłatnie rozdawać dzieciom przygotowane przez rodziców i opiekunów prezenty. Rozdawanie paczek co dwie godziny o 11.00, 13.00, 15.00 i 17.00.

Więcej o:
mikołajki w radomsku mikołaj radomsko mikołajki radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE