Pomóżmy Rafałowi w walce o powrót do zdrowia!

Pomóżmy Rafałowi w walce o powrót do zdrowia!

Wciąż można wesprzeć radomszczanina - Rafała Koprowskiego w walce o powrót do zdrowia. Zbiórka pieniędzy na kosztowną rehabilitację neurologiczną prowadzona jest na portalu www.siepomaga.pl Brakuje jeszcze 90 tys. złotych!

Rafał ma 22 lata, jest strażakiem i ratownikiem, zawsze gotowy służyć innym i być na miejscu wypadków, aby nieść pomoc. Dziś sam potrzebuje pomocy.

- Jak dostaliśmy telefon ze szpitala, że Rafał jest przyjęty jako pacjent, kolana się pod nami ugięły. Syn miał wypadek motocyklowy i od razu trafił na stół operacyjny. Jego stan był bardzo poważny. Zapadł w śpiączkę. Co dnia byliśmy przy jego łóżku i mówiliśmy do niego, głaskaliśmy go, aby czuł, że jesteśmy i czekamy na jego powrót – mówią rodzice Rafała.

Po prawie dwóch miesiącach Rafał odzyskał świadomość. Jednak po wypadku, gdzie był silny uraz mózgu wszystkiego musi się uczyć od nowa. Rafał jeszcze nie mówi, nie siedzi samodzielnie, jest całkowicie zależny od bliskich i lekarzy.

- Dlatego tak ważna dla niego jest rehabilitacja neurologiczna i sprzęt umożliwiający później rehabilitację w domu. Jak wszystko zsumowaliśmy to kwota, która nam wyszła zamurowała nas. Nie mamy takich środków, ale wierzymy, że dzięki pomocy, także Twojej uda się postawić Rafała na nogi i odzyskać zdrowie – apelują rodzice Rafała Koprowskiego.

WESPRZYJ RAFAŁA KOPROWSKIEGO

Więcej o:
radomsko rafał koprowski zbiórka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE