Pomóż w spełnieniu marzenia Janka o stypendium w „dolinie krzemowej” oraz Stanford

Pomóż w spełnieniu marzenia Janka o stypendium w „dolinie krzemowej” oraz Stanford Fot. Facebook Krzysiek Pawelec

Jan Pawelec - mieszkaniec powiatu radomszczańskiego i uczeń Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie może wyjechać na stypendium w „dolinie krzemowej” oraz Stanford. W spełnieniu marzeń może pomóc każdy. Wystarczy internetowe głosowanie.

- Mam do Was wielką prośbę… zajmie Wam to 15 sekund, a mój syn-Jan Pawelec, umysł techniczny, laureat olimpiady w Korei południowej, gdzie zajął swoim projektem wraz z kolegą 3. miejsce i zdobył brązowy medal w 2021 roku, pierwsze miejsce w konkursie ogólnopolskim realizowanym przez Politechnikę w Łodzi w 2021 roku… uczestnik wielu innych konkursów gdzie zajmował czołowe miejsca z emocji nie pamiętam - dzięki Wam może zrealizować swoje marzenie i wyjechać na stypendium do „doliny krzemowej” oraz Stanford - pisze na swoim Facebooku Krzysztof Pawelec, znany radomszczański fotograf.

Jak pomóc? Przed Jankiem ostatni już etap. Głosowanie. Co należy zrobić? Oddać na niego głos. Link do głosowania tutaj: Głosuj na najlepszą prezentację kandydata ubiegającego się o stypendium Queen Hedvig Scholarship.

Głosowanie rozpoczęło się 8 czerwca i będzie dostępne do godziny 23.59 w dniu 14 czerwca. W kryteriach oceny uwzględnione zostaną: liczba punktów przyznanych przez Komisję Konkursową oraz liczba głosów oddanych przez publiczność na kandydata. Ostateczną listę finalistów ogłosi Rada Stypendialna, uwzględniając założenie, aby w stypendium uczestniczył przynajmniej jeden kandydat z każdej szkoły, która przystąpiła do projektu.

Rozmowa z komisją kwalifikacyjną:

Więcej o:
pomoc krzysztof pawelec jan pawelec
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE