Radomsko, Łódzkie -5.9o Poniedziałek, 21 Stycznia 2019
Autopromocja redakcja

Pomóż Polakom na kresach

Kultura i rozrywka
Tomasz Kolmasiak

Przypominamy, że trwa zbiórka darów dla Polaków mieszkających na kresach, na dawnych ziemiach polskich. Dary można przynosić do siedziby UTW w Radomsku, który włączył się w tą szlachetną akcję.

Trwa akcja pomocy Polakom mieszkającym na kresach. Każdy może pomóc. Zbiórka darów trwa do 15 listopada. Dary można przynosić do biura RUTW Radomszczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, San Fundacji Aktywne Centrum Edukacji - ul.Prymasa Wyszyńskiego 27/5 w każdy wtorek, środę, czwartek w godz. 9-12 i we wtorki oraz w czwartki w godz. 17-19.

- Na co dzień w zabieganiu zapominamy o drugim człowieku, który potrzebuje pomocy. W tej codzienności skupieni jesteśmy na sobie, na swoich sprawach i potrzebach. Pomaganie innym sprawia, że każdy czuje się lepszy, bardziej wartościowy. Pomoc innym  daje nam sens życia, jest bardziej wartościowszy sprawia, że można poczuć radość serca. Jest to forma najlepsza pokazania, że jesteśmy z tym z drugim człowiekiem - powiedziała nam Ewa Kaczmarczyk z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Radomsku.

komentarze