Pomóż Mateuszowi zdobyć lek, który uratuje jego życie!

Mateusz jest mieszkańcem gminy Dobryszyce. Ma 19 lat i niestety złośliwy nowotwór. Refundowane leczenie zostało wyczerpane - już mu nie pomoże, choć chłopakowi podawana była już najcięższa chemia… Ostatnia nadzieja - immunoterapia Car T-Cell. Mateusz może żyć, może pokonać nowotwór, jednak cena za to jest gigantyczna - ponad 1,5 mln złotych.

Pomóc Mateuszowi można dokonując wpłaty na konto Fundacji Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba” – szczegóły tutaj  szczegóły KAWAŁEK NIEBA.

Można także pomagać poprzez portal siepomaga.pl Na Facebooku powstały także grupy, na której prowadzone są aukcje dla Mateusza LICYTACJE DLA MATEUSZA POMOC DLA MATEUSZA.

Rodzina, przyjaciele, znajomi Mateusza wymyślają najróżniejsze sposoby na znalezienie funduszy na leczenie chłopaka. Jednym z nich jest pomysł na zorganizowanie kiermaszu . Ten odbędzie się w niedzielę, 27 czerwca – przy okazji Ogólnopolskiego Zlotu „Auto Moto Weteran 3-4”. Kiermasz potrwa od godz. 10 do 20. W sprzedaży będą m.in. ciasta oraz rękodzieło.

Mateusz jest uczniem III klasy technikum w Zespole Szkół Elektryczno – Elektronicznych w Radomsku. Grał w tenisa stołowego w klubie UMLKS Radomsko - to jego ogromna pasja. Ma dziewczynę, przyjaciół i rodzinę. Żył jak wiele osób w jego wieku, ale to wszystko skończyło się kilka miesięcy temu. Wtedy dowiedział się, że w jego płucach jest olbrzymi guz. Bliscy Mateusza mają niecałe dwa miesiące na zebranie pieniędzy. Są przekonani, że to możliwe, że się uda. I proszą o pomoc oraz wsparcie.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
radomsko mateusz czapla zbiórka pomoc leczenie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE