Polsko-niemiecka wymiana w Elektryku

We wtorek 14 kwietnia rozpocznie się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych kolejna wymiana młodzieży z zaprzyjaźnioną Elektronikschule Tettnang

We wtorek 14 kwietnia rozpocznie się w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych  kolejna wymiana młodzieży z zaprzyjaźnioną Elektronikschule Tettnang.


Będzie to już 21 wspólny projekt obu szkół, które od 15 lat konsekwentnie realizują postawiony sobie cel  zbliżenia młodych ludzi z sąsiednich krajów. 

Dla uczniów Elektryka oznacza to dwa tygodnie spędzone z niemieckimi rówieśnikami, wspólne działanie, wycieczki, rozmowy, nawiązywanie kontaktów, ćwiczenie niemieckiego i angielskiego.

Projekt adresowany jest przede wszystkim do uczniów klas drugich, którzy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności językowe. Przydadzą się one na pewno już w październiku, podczas praktyk zagranicznych w Niemczech. Z uwagi na to, że udział w wymianie z EST Tettnang  oraz w projekcie staży zagranicznych  jest bezpłatny, jest to wyjątkowa okazja dla wszystkich chcących wyjechać za granicę w celu zdobycia nowych doświadczeń i poznania świata.

Więcej o:
elektryk zespół szkół elektryczno-elektronicznych wymiana międzynarodowa
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE