Radomsko, Łódzkie 13.4o środa, 17 Lipca 2019
ważne informacje
  • 16:07 Kolejne utrudnienia w ruchu w Radomsku. Ruszyła przebudowa ul. Jagiellońskiej czytaj dalej
  • 17:07 Mniej miejsc parkingowych przy poczcie w Radomsku czytaj dalej

Polski Instytut Filmowy przyznał dotacje dwóm projektom filmowym MDK

Kultura i rozrywka

Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał po 10 tys. zł na funkcjonowanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz na zakup foteli do nowego projektu MDK-u - Małego Kina . Dotacja na rozwój Małego Kina... ››

Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał po 10 tys. zł na funkcjonowanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz na zakup foteli do nowego projektu MDK-u - Małego Kina .  

Dotacja na rozwój Małego Kina przyznana została w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój Kin", natomiast wsparcie DKF-u pochodzi z środków Programu Operacyjnego "Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej, priorytet III - Filmowe Inicjatywy Lokalne".

Jak deklaruje Polski Instytut Sztuki Filmowej, o dofinansowanie swojej działalności lub projektu filmowego może ubiegać się każdy, kto tworzy sztukę filmową lub umożliwia dostęp do niej.

To wielka szansa dla młodych, zdolnych i kreatywnych osób. Wystarczy, że jedynie przebiją się przez stos papierków, który z pewnością jest do wypełnienia. To żadna bariera dla ludzi naprawdę zmotywowanych i pochłoniętych swoją pasją.

komentarze