Polski Instytut Filmowy przyznał dotacje dwóm projektom filmowym MDK

Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał po 10 tys. zł na funkcjonowanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz na zakup foteli do nowego projektu MDK-u - Małego Kina . Dotacja na rozwój Małego Kina... ››

Polski Instytut Sztuki Filmowej przyznał po 10 tys. zł na funkcjonowanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego oraz na zakup foteli do nowego projektu MDK-u - Małego Kina .  

Dotacja na rozwój Małego Kina przyznana została w ramach Programu Operacyjnego "Rozwój Kin", natomiast wsparcie DKF-u pochodzi z środków Programu Operacyjnego "Edukacja i upowszechnianie kultury filmowej, priorytet III - Filmowe Inicjatywy Lokalne".

Jak deklaruje Polski Instytut Sztuki Filmowej, o dofinansowanie swojej działalności lub projektu filmowego może ubiegać się każdy, kto tworzy sztukę filmową lub umożliwia dostęp do niej.

To wielka szansa dla młodych, zdolnych i kreatywnych osób. Wystarczy, że jedynie przebiją się przez stos papierków, który z pewnością jest do wypełnienia. To żadna bariera dla ludzi naprawdę zmotywowanych i pochłoniętych swoją pasją.

Więcej o:
mdk dofinansowanie pisf radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE