Półkolonie z MOPS wciąż trwają

Od 12 sierpnia dzieci z Radomska mogą uczestniczyć w rozpoczętym drugim turnusie półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Od 12 sierpnia dzieci  z Radomska mogą uczestniczyć w rozpoczętym drugim turnusie półkolonii organizowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.
Półkolonie MOPS. Fot. MOPS Radomsko
W zajęciach najmłodsi mogą uczestniczyć codziennie w godzinach 10.00-14.30 w świetlicy przy ulicy Bugaj 3. W razie potrzeby, istnieje możliwość pobytu dzieci do godziny 18.00. Oprócz rozrywki organizatorzy zapewniają śniadania, obiady oraz słodki poczęstunek. Wśród bieżących obserwacji można wywnioskować, iż  bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się codzienne wyjścia na basen czy liczne zajęcia artystyczne, sportowe organizowane dzięki wsparciu wolontariuszy.

Dzieci mają okazję wykazać się w licznych konkurencjach sportowych, grach i zabawach, a także rozwijać  talenty i zainteresowania. -  Wolontariuszka Maria Drożdż przeprowadziła lekcje tańca, pani Marta Margoł z niezmierną cierpliwością uczyła wyplatać  przepiękne koszyki ze zwykłego papieru, a pozostali wolontariusze organizowali zajęcia muzyczne połączone z grą na instrumentach i  śpiewem - mówią organizatorzy półkolonii. Ponadto odbył się udany wakacyjny grill i konsumpcja przygotowanych smakołyków.

Więcej o:
półkolonie mops mops miejski osrodek pomocy społecznej
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE