Policjanci z Radomska zachęcają młodzież do wstąpienia w szeregi formacji

Policjanci z Radomska zachęcają młodzież do wstąpienia w szeregi formacji Fot. KPP Radomsko

Radomszczańscy policjanci zachęcają młodzież do wstąpienia w szeregi formacji. Dla przybliżenia swojej pracy, w ostatnich dniach przeprowadzili kilka spotkań na terenie szkół średnich. Ci najbardziej zainteresowani odwiedzili komendę podczas Dnia Przedsiębiorczości.

- Zawód policjanta jest niecodziennym wyzwaniem dla młodego człowieka, wymagającym wiedzy, sprawności fizycznej, opanowania i determinacji. Jest to też marzenie, które może się spełnić. Zdobyta dotychczas wiedza i zainteresowania mogą z powodzeniem być wykorzystane w życiu zawodowym – mówi Agnieszka Kropisz z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Dla osób chętnych i zainteresowanych służbą w niebieskim mundurze policyjny profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku prowadzi liczne spotkania. Przez ostatnie dni w kilku szkołach średnich spotkał się z wybranymi uczniami, którzy byli chętni wysłuchać szczegółów procesu rekrutacji.

- W środę, 22 marca 2023 roku podczas Dnia Przedsiębiorczości w Komendzie Powiatowej Policji w Radomsku gościliśmy młodzież, która chciała bliżej poznać specyfikę pracy komendy oraz służby w wybranych pionach. Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko technika kryminalistyki oraz instruktora wyszkolenia strzeleckiego – wyjaśnia Agnieszka Kropisz.

Więcej o:
radomsko policja radomsko spotkania młodzież dzień przedsiębiorczości
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE