Pola Chobot&Adam Baran na wyjątkowym koncercie w Radomsku

Pola Chobot&Adam Baran na wyjątkowym koncercie w Radomsku Fot. mat. organizatora

Pola Chobot&Adam Baran zapraszają na absolutnie wyjątkową serię koncertów „Cisza przed burzą”. Te intymne i kameralne wydarzenia stanowią jedyną okazję do usłyszenia przedpremierowego materiału z nadchodzącej płyty w specjalnych aranżacjach. Wyjątkowy będzie też skład, który zobaczymy i usłyszymy podczas koncertów - Pola i Adam wystąpią w duecie.

Pola Chobot&Adam Baran to jeden z najciekawszych głosów polskiej alternatywy. Oniryczny i poetycki, a jednocześnie wyrazisty. Tworzą muzykę z pogranicza alternatywy i dark popu. Ich twórczość charakteryzują poetyckie, mocne teksty, emocjonalny głos i nietuzinkowe gitary. Mistrzowsko operują aurą nieoczywistości, niepokoju i melancholii, tworząc przy tym duszny, niemal kinematograficzny nastrój. Wydali świetnie przyjęty album „Jak wyjść z domu, gdy na świecie mży?” i EP-kę „Trzeba mi”. W ostatnim czasie ukazały się single „Ciało”, „Podobno”, „Szczypię się w skórę” oraz „Mów” zapowiadające nowe wydawnictwo duetu, które ukaże się już niedługo.

Pola Chobot&Adam Baran wystąpią w Radomsku w sobotę, 6 kwietnia 2024 r. o godz. 19.00. Koncert odbędzie się w SisCake (kawiarnia w MDK).

Bilety są dostępne na Going oraz Empik Bilety. Wejściówki (w miarę dostępności) będzie można kupić również na miejscu przed koncertem.

Więcej o:
radomsko pola chobot adam baran koncert
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE