Pokryj świąteczne wydatki z pomocą szybkiej pożyczki przez internet na konto

Pokryj świąteczne wydatki z pomocą szybkiej pożyczki przez internet na konto

W dobie stale rosnących cen Polacy zaczynają obawiać się nadchodzącego okresu świątecznego. Nic jednak dziwnego – w przypadku rodziny kilkuosobowej kupno prezentów to często wydatek rzędu nawet kilkuset złotych. Potrzebujesz dodatkowych środków? Poznaj zalety pożyczki przez internet na konto.

Pożyczka przez internet na konto opiewa nawet na kilkanaście tysięcy złotych

Obecnie w ofercie instytucji pozabankowych dostępne są szybkie kredyty online, które mogą pojawić się na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia. Doradcy proponują nawet do kilkunastu tysięcy złotych gotówki, której spłata może zostać rozłożona na kilkadziesiąt niskich rat.

Co istotne, pożyczka przez internet na konto od TAKTO Finanse udzielana jest na bardzo elastycznych zasadach i może zostać przeznaczona na dowolny cel – zarówno na pokrycie kosztów pilnej wizyty lekarskiej, jak i przedświątecznych zakupów.

Sama umowa o pożyczkę podpisywana jest drogą online bez konieczności wychodzenia z domu. Klient może dopełnić wszystkich formalności przez telefon, czat lub za pośrednictwem kuriera. Konsultanci zlecają przelew środków od razu po zweryfikowaniu dostarczonych dokumentów, dzięki czemu Twój budżet może powiększyć się jeszcze tego samego dnia.

O czym należy pamiętać, decydują się na pożyczkę przez internet na konto?

Choć pożyczki przez internet na konto to coraz powszechniejsza praktyka instytucji finansowych, przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy warto odpowiednio zweryfikować rzetelność kredytobiorcy.

Odpowiedzialne przedsiębiorstwa pożyczkowe wyróżnione są takimi odznaczeniami, jak Certyfikat Audytu Etycznego, który udzielany jest firmom spełniającym standardy przyjęte do stosowania na polskim rynku finansowym. Co więcej, rzetelne instytucje podlegają pod tzw. ustawę o kredycie konsumenckim, która określa prawa i obowiązki obu stron podczas zaciągania zobowiązań finansowych.

Pożyczka przez internet na konto dla świadczeniobiorców

Po ofertę szybkiej pożyczki przez internet na konto może sięgnąć każdy, kto potrzebuje dodatkowych środków – kredyty online dedykowane są bowiem zarówno osobom pracującym, jak i świadczeniobiorcom.

Wnioskodawcy, którzy pobierają rentę, emeryturę lub zasiłek przedemerytalny, powinni udostępnić doradcy do wglądu takie dokumenty, jak bankowe potwierdzenie wpływu świadczenia za poprzedni miesiąc, ostatni odcinek pocztowy oraz decyzję o waloryzacji emerytury lub renty.

Warto także pamiętać, że konsultant z firmy pozabankowej poprosi Cię dodatkowo o dokument potwierdzający Twoją tożsamość, np. dowód osobisty lub odpowiednią legitymację.

Jak szybko trafi do Ciebie pożyczka? 

Czas, w którym pożyczka przez internet na konto wpłynie do pożyczkobiorcy, jest zależny od kilku ważnych czynników, takich jak, m.in. dostępność agentów pożyczkowych oraz czas oczekiwania na odpowiedź z polskich i zagranicznych biur informacji kredytowych. Pożyczka pozabankowana przez internet na konto, której kwota jest wyższa wynosi od 1 000 do 12 000 złotych powinna być jednak zweryfikowana w ciągu jednej godziny. Wynika z tego, że wystarczy poczekać kilkadziesiąt minut, aby potrzebne środki wpłynęły na nasz rachunek bankowy online.

Obawiasz się przedświątecznych wydatków? Poznaj ofertę wygodnej pożyczki przez internet na konto od TAKTO Finanse

Firma TAKTO Finanse to rzetelny pożyczkodawca, który oferuje internautom wygodne kredyty online na jasnych, elastycznych zasadach. Wnioskodawca może uzyskać nawet do 12 000 złotych – to jedna z najwyższych kwot pożyczek przez internet na konto na polskim rynku pozabankowym. Odwiedź stronę internetową TAKTO Finanse, aby poznać więcej szczegółów.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE