„Pokonać siebie” 2022. Uczestnicy akcji ruszyli w trasę po raz szósty

Fot. Klaudia Gajda, Sebastian Nems

Michał Ludwiczak wraz z przyjaciółmi wyruszyli na kolejną rowerową wyprawę. Tegoroczna edycja „Pokonać siebie” zakłada podróż na Trójstyk Północny. W piątek, 9 września ekipa ruszyła busem z Kamieńska na północ Polski. Jutro rozpocznie się wyprawa rowerowa północną linią graniczną naszego kraju.

Tegoroczna trasa będzie mieć długość 1000 kilometrów. Ekipa jechać będzie przez osiem dni. W planie wyprawy przejazd przez: Stankuny, Korsze, Elbląg, Krynicę Morską. Rowerzyści będą też w Stegnie. Później Gdańsk, Hel, Władysławowo, Ustka, Kołobrzeg, Świnoujście.

- Przygoda na pewno będzie ciekawa. Każda zawsze jest jedyna w swoim rodzaju. Polska jest taka piękna, jest tyle zakątków, jest co zwiedzać. Na rowerze widać więcej niż podczas jazdy samochodem. Na pewno będziemy zaskoczeni pięknem polskiej natury – mówi Michał Ludwiczak

Przypomnijmy Michał w 2009 roku uległ wypadkowi komunikacyjnemu, po którym stwierdzono, że jest 5% szans na przeżycie kolejnego tygodnia o tym, że zacznie chodzić nie było nawet mowy. Mężczyzna dzięki pomocy najbliższych oraz swojemu uporowi i determinacji może sam chodzić i jeździć na rowerze. A rower stał się dla Michała sposobem na spędzanie wolnego czasu poza codzienną żmudną rehabilitacją.

Na facebookowym profilu Pokonać Siebie będą publikowane materiały z wyprawy.

Zasubskrybuj nasz kanał na You Tube, żeby nie przegapić nowych relacji wideo!

Więcej o:
„Pokonać siebie” 2022. Uczestnicy akcji ruszyli w trasę po raz szósty
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE