Pokazy monster truck w Radomsku

Pokazy monster truck w Radomsku Fot. mat. organizatora

We wtorek 28 września, w Radomsku na parkingu Galerii Radomsko przy ul. Metalurgii, będzie można zobaczyć pokaz Monster Truck.

Czy kiedykolwiek chciałeś poczuć się jak na planie hollywoodzkiego filmu akcji? Teraz masz do tego niepowtarzalną okazję. Grupa naszych kaskaderów światowej klasy dostarczy Ci porządną dawkę adrenaliny. Nie wierzysz? Sam się przekonaj i wpadnij na nasz pokaz!

Ryk sportowych silników, większe i mniejsze kraksy oraz wiwaty podnieconego tłumu z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Widzimy się w Radomsku na parkingu Galerii Radomsko przy ul. Metalurgii we wtorek 28 września o godzinie 18.00. Zapiszcie tę datę w kalendarzu i wpadajcie na najlepsze kaskaderskie show. 

Zapraszamy Cię na imprezę na świeżym powietrzu przepełnioną muzyczną energią, efektownymi efektami świetlnymi z elementami pirotechnicznymi – zabawa ogniem i robienie dymu to nasza specjalność!!! Zapewniamy zmagania na najwyższym poziomie połączone z ekstremalnym widowiskiem – mówią organizatorzy.

  • pokazy driftu przy akompaniamencie rozgrzanych silników i kłębach dymu spalonych opon,
  • kontrolowane wypadki,
  • przejazdy przez ścianę ognia z człowiekiem na masce,
  • przebijanie głową płonącej ściany będąc jednocześnie na masce bmw,
  • jazda na bocznych kołach samochodem czy quadem,
  • jedyny w polsce dragster
  • Zaciekłą jazda i demolka ogromnym monster truckiem wyposażonym w pokaźną V8

A jeśli ktoś uważa, że ekstremalna jazda to hobby przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn to z tego błędu wyprowadzi go Rajmund biorąc z publiczności odważne kobiety na  przejażdżkę samochodem na dwóch kołach.

I to nowe „coś” - jedyny w Polsce autorobot -niepowtarzalna okazja do zobaczenia z bliska cudów motoryzacyjnej techniki, oraz zupełnie nowy monster truck.

Najmłodsi fani na zakończenie pokazu będą mogli zupełnie za darmo przejechać się jednym z naszych potężnych monster trucków.

UWAGA! Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem.

Chcesz zobaczyć pokaz na żywo? Wyślij do nas maila i napisz, dlaczego wejściówka powinna trafić do Ciebie. Na odpowiedzi czekamy do 26 września do godz. 20.00. Nasz adres: redakcja@radomsko24.pl. Zwycięzców poinformujemy.

Więcej o:
pokazy kaskaderskie pokazy kaskaderskie radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE