Podział punktów przy Brzeźnickiej

Remisem zakończyl się mecz Mechanika Radomsko ze Zjednoczonymi Stryków.

Remisem zakończyl się mecz Mechanika Radomsko ze Zjednoczonymi Stryków. Na stadionie przy ulicy Brzeźnickiej, w środę 19 września, padły cztery bramki.

Już w 5 minucie Rafała Dawida pokonał Adam Patora. Chwilę później niewiele brakowało by goście zdobyli drugą bramkę, jednak po świetnej interwencji bramkarza piłka trafiła w słupek. W 27 minucie, po podaniu Przemka Olejnika, do remisu doprowadził Tomasz Walioszczyk. Goście w 31 minucie znów wyszli na prowadzenie po świetnym strzale Tomasza Lenarta z rzutu wolnego (zdjęcie).

Druga połowa spotkania rozpoczęła się zmasowanym atakiem Mechanika. Wyrównującą bramkę zdobył Kamil Nowak w 51 minucie. W końcówce spotkania bliski zdobycia zwycięskiego gola był Przemysław Szewczyk jednak piłka minimalnie minęła bramkę.

Obecnie Mechanik Radomsko zajmuje 6. miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie. Do lidera, KS Paradyż, traci 4 punkty.

Jutrzenka Warta 2-1 Boruta Zgierz

Kolejny mecz odbędzie się 23 września, o godz. 16:00, w Zduńskiej Woli z miejscową Pogoń-Ekolog.