Podwójna wpadka: 34-latek jechał na „podwójnym gazie” i posiadał narkotyki

Podwójna wpadka: 34-latek jechał na „podwójnym gazie” i posiadał narkotyki

W sobotę 11 lipca 2020 r. pracownicy jednego ze sklepów na terenie gm. Kamieńsk poinformowali, że w sklepie znaleźli zagubiony portfel z dokumentami należącymi do 34-letniego mieszkańca powiatu piotrkowskiego. W portfelu oprócz dokumentów znajdowała się również torebka foliowa z zawartością suszu roślinnego.

Badanie suszu przeprowadzone przez policjantów wykazało, że jest to marihuana w ilości 3 porcji konsumenckich.

- Po dotarciu do właściciela portfela, w trakcie przesłuchania mężczyzna stwierdził, że torebkę z narkotykiem znalazł, a portfel zgubił, ponieważ był pijany. Jego wersję zweryfikują policjanci. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności za posiadanie środków zabronionych – mówi Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Ponadto policjanci ruchu drogowego w niedzielę około godz. 23.00 w Radomsku zatrzymali do kontroli tego samego mężczyznę, który kierował motorowerem. 34-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo posiada on sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi, który miał skończyć się za tydzień.

Sprawca podwójnego przestępstwa odpowie za kierowanie pojazdem będąc pod wpływem alkoholu oraz za złamanie sądowego zakazu.

Więcej o:
radomsko policja radomsko narkotyki pijany kierowca
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE