Podsumowano projekt Środowiskowego Domu Samopomocy

17 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja w ramach podsumowania projektu realizowanego przez ŚDS.

http://sds.mops-radomsko.pl/?konferencja-podsumowujaca-projekt17 grudnia w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja w ramach podsumowania projektu realizowanego przez ŚDS - "Środowiskowy Dom Samopomocy partnerem aktywnej integracji w mieście Radomsko".

W trakcie konferencji wyświetlono film o realizowanych w ramach projektu zajęciach: plastycznych, filmowo-fotograficznych i ogrodniczych. Można też było obejrzeć wystawę fotograficzną pt.: "Portret rodziny".

Zaproszeni zostali m.in. dyrektor PSP nr 3 w Radomsku pani Jadwiga Kowalczyk, grono pedagogiczne tej szkoły oraz jej wychowankowie oraz przewodnicząca Koła Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Radomsku - pani Anna Majewska oraz członkowie tej organizacji. Na konferencję przyszli także terapeuci oraz członkowie ŚDS-u.

Podczas uroczystości odbyły się także prelekcje i prezentacje: psycholog SDŚ Pani Anny Gajewskiej, terapeutów SDŚ Pani Bożeny Jaskórzyńskiej i Pani Eweliny Szmit oraz Pani Dyrektor PSP 3, Jadwigi Kowalczyk.

 

Więcej o:
środowiskowy dom samopomocy konferencja miejska biblioteka publiczna projekt śds
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE