Podsumowanie XX Finału WOŚP

Po XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyszedł czas na podsumowanie, które odbyło się w sobotę (24 marca) w Miejskim Domu Kultury.

Wręczenie dyplomu jednej z najmłodszych wolontariuszekPo XX finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przyszedł czas na podsumowanie, które odbyło się w sobotę o (24 marca) w Miejskim Domu Kultury.

 

 

W tym roku zebrano ponad 80 tys.  złotych. Zważając na pogodę – ósmego stycznia padało, jest to naprawdę duża kwota. Nie odnotowano żadnych kradzieży pieniędzy z puszek, napadów na wolontariuszy ani też żadnych innych nieszczęśliwych wypadków. Dwudziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł spokojnie.

 

Choć sztab zaczął już pracować w październiku i pozwoliło mu zaplanować przebieg imprezy, to najważniejsze, czyli ankiety dla wolontariuszy WOŚP przyszły pod koniec grudnia. Największym problemem radomszczańskiego sztabu okazało się ich wydanie, a później odebranie i wysłanie do fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, aby w końcu przygotować identyfikatory. Czasu na to było bardzo mało – raptem kilka dni.

 

Według Anny Kulikiewicz – koordynatorki WOŚP w Radomsku ten finał wypadł bardzo pomyślnie:

- Najważniejsze że on przebiegł bez problemów, że wszyscy wolontariusze się dzielnie spisali. Radomsko okazało się hojnym miastem. Udało nam się zrealizować wszystko to co zaplanowaliśmy sobie wcześniej. Czyli zarówno koncert finałowy jak i światełko do nieba jak i atrakcje, które przygotowaliśmy dla mieszkańców miasta.

 

Na tegorocznym podsumowaniu pojawiło się bardzo niewiele osób. Dla każdego z wolontariuszy zostały przygotowane specjalne podziękowania – kartka na wzór dyplomu. Grupa zorganizowana, bądź osoba prywatna, która nie była w sobotę powinna skontaktować się jak najszybciej do pani Anny Kulikiewicz w celu odebrania tych kartek na adres mailowy anna.kulikiewicz@mdkradomsko.pl bądź numer telefonu: 501 019 310

Więcej o:
wośp wielka orkiestra świątecznej pomocy xx finał 20. finał dwudziesty finał światełko do nieba wolontariusze harcerze ankiety owsiak to złodziej owsiak złodziej wośp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE