Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w szkołach

W środę 17 czerwca w urzędzie miasta odbyło się spotkanie, podczas którego doceniono najlepszych sportowców z radomszczańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych w roku 2014/2015

W środę 17 czerwca w urzędzie miasta odbyło się spotkanie, podczas którego doceniono najlepszych sportowców z radomszczańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych w roku 2014/2015.
Fot. UM Radomsko


Podczas zawodów na różnych szczeblach - powiatowych, rejonowych czy też wojewódzkich, uczniowie rywalizowali w różnych dyscyplinach. Najpopularniejsze z nich to piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis stołowy, biegi przełajowe, pływanie, siatkówka plażowa, unihokej, szachy, a także lekkoatletyka.

W trakcie środowego spotkania przyznano nagrody i wyróżnienia. Poniżej publikujemy pełną listę.

Szkoły podstawowe - współzawodnictwo zespołowe

Dziewczęta
I miejsce – PSP nr 9
II miejsce – PSP nr 6
III miejsce – PSP nr 7
IV miejsce – PSP nr 5

Chłopcy
I miejsce – PSP nr 7
II miejsce – PSP nr 6

Szkoły gimnazjalne - współzawodnictwo zespołowe

Dziewczęta
I miejsce – PG nr 1
II miejsce – PG nr 7
III miejsce – PG nr 3

Chłopcy
I miejsce – PG nr 3
II miejsce – PG nr 6
III miejsce – PG nr 5

Szkoły podstawowe - sukcesy indywidualne

Marta Pluta (PSP nr 2)
Marta Trajdos (PSP nr 5)
Magdalena Orzińska (PSP nr 5)
Agnieszka Stawska (PSP nr 6)
Mateusz Depta (PSP nr 7)
Łukasz Ślęzak (PSP nr 7)
Kacper Załęski (PSP nr 7)
Ewa Plutecka (PSP nr 7)
Oliwia Kowalska (PSP nr 9)
Kinga Więcławska (PSP nr 9)

Szkoły gimnazjalne - sukcesy indywidualne

Kinga Pietras (PG nr 1)
Martyna Kmieć (PG nr 1)
Bartłomiej Saternus (PG nr 1)
Dominika Pluta (PG nr 2)
Karolina Cieślik (PG nr 3)
Adrian Fijałkowski (PG nr 3)
Kacper Zieliński (PG nr 3)
Piotr Kaleta (PG nr 6)
Norbert Łęski (PG nr 6)
Filip Nurzyński (PG nr 6)
Klaudia Kowalik (PG nr 7)
Barbara Kuśmierz (PG nr 7)
Paulina Dziegieć (PG nr 7).

Wyróżnieni nauczyciele

Kamil Smyk (ZSG nr 6)
Przemysław Rembiasz (ZSG nr 5)
Łukasz Cichuta (ZSG nr 7)
Dariusz Waloch (ZSG nr 1)
Marek Nowakowski (ZSG nr 5)
Bartłomiej Wąsek (ZSG nr 3)
Jerzy Pluta (ZSG nr 2)
Jolanta Rogozińska (ZSG nr 4)
Damian Proszowski (PSP nr 5).

Więcej o:
sport szkoła podstawowa gimnazjum współzawodnictwo rywalizacja
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE