Podróże w czasie i przestrzeni po powiecie radomszczańskim. Starostwo zaprasza na wycieczkę

Podróże w czasie i przestrzeni po powiecie radomszczańskim. Starostwo zaprasza na wycieczkę Fot. mat. organizatora

Starostwo Powiatowe w Radomsku zaprasza na wycieczkę po powiecie radomszczańskim, i nie tylko. Odbędzie się ona 18 czerwca 2023 r.

- Poznamy ciekawe i wyjątkowe przyrodniczo miejsca związane z naszym regionem. Dowiemy się, co miało wpływ na zmienność otaczającego nas krajobrazu i skąd bierze się różnorodność gatunków roślin i zwierząt, które możemy tu spotkać. Być może nawet uda się nam odnaleźć mieszkańców tych terenów sprzed dziesiątków milionów lat. Jedyne czego potrzebujecie, to wygodne ubranie i buty, coś na ząb i dobry humor. Dystans do przejścia, z większymi przerwami, to ok 10 km. Resztą zajmiemy się my – zachęcają organizatorzy.

Wycieczka skierowana jest do mieszkańców powiatu radomszczańskiego (dorośli, rodziny z dziećmi w wieku 10 – 18 lat).

Udział dzieci jest możliwy jedynie pod opieką i na odpowiedzialność rodzica lub opiekuna.

Osoby chcące wziąć udział w wycieczce dokonują zapisów osobiście w siedzibie Organizatora tj. Starostwo Powiatowe w Radomka, ul. Leszka Czarnego 22, 97- 500 Radomsko, Biuro Promocji i Rozwoju Powiatu, pokój 421, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30 lub za pośrednictwem e-mail: promocja3@radomszczanski.pl.

Zapisy przyjmowane będą na podstawie wypełnionej i dostarczonej Deklaracji uczestnictwa w wycieczce stanowiącej Załącznik nr 2 do regulaminu wycieczki regulaminu, do dnia 14 czerwca 2023 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty związane z wycieczką, w tym regulamin i program wycieczki, formularz zgłoszeniowy są do pobrania za strony internetowej radomszczańskiego starostwa.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański starostwo radomsko wycieczka wycieczka po powiecie radomszczańskim era travel
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE