Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego już po wigilii

Podopieczni Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego już po wigilii Fot. Starostwo Powiatowe

We wtorek 17 grudnia w Specjalnym Ośrodku Szkolno — Wychowawczym im. Ks. Jana Twardowskiego w Radomsku odbyła się uroczysta wieczerza wigilijna.

Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Zygma oraz Beata Pokora Starosta Powiatu Radomszczańskiego, złożyli wszystkim obecnym życzenia przepięknych, radosnych i zdrowych świąt oraz tego, by ich wspaniała atmosfera trwała jak najdłużej, aby te święta pozwoliły wszystkim zatrzymać tyle światła w duszach i tyle miłości w sercach - by tych wartości nie zabrakło przez cały następny rok.

W swoich życzeniach Dyrektor SOSW Katarzyna Morga podkreślała, że Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych świąt w tradycji chrześcijańskiej. Każdego roku od ponad 2000 lat oddajmy hołd dzieciątku Jezus, które łączy to, co nam bliskie - ludzkie z tym, co niepojęte - boskie. Wraz z nim na ziemię zstąpiła miłość.

Spotkaniu towarzyszył jeden z wigilijnych zwyczajów, jakim jest wspólne kolędowanie, do którego można było się przyłączyć podczas jasełek przygotowanych przez absolwentów i uczniów szkoły.

Więcej o:
starostwo powiatowe w radomsku wigilia specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE