Podaruj książkę dla szkolnej biblioteki w Gorzkowicach

Platforma Obywatelska w Radomsku wspiera akcję pod hasłem "Podaruj książkę szkole w Gorzkowicach".

Platforma Obywatelska w Radomsku wspiera akcję pod hasłem "Podaruj książkę szkole w Gorzkowicach".

Przypomnijmy. Część budynku Szkoły Podstawowej i Gimnazjum spłonęła w pożarze 13 listopada bieżącego roku. Pożar strawił cały dach szkoły, pracownię komputerową i bibliotekę. Zniszczył również pracownię muzyczną i pracownię językową. W tych pomieszczeniach znajdowały się komputery, sprzęt muzyczny i sprzęt multimedialny. Szkoła doznała w okresie ostatnich pięciu lat, drugiej takiej tragedii, ponieważ trąba powietrzna, która przetoczyła się przez gminę Gorzkowice w sierpniu 2008, zerwała dach właśnie z tej szkoły.

Do zbiórki przyłączyła się  radomszczańska Platforma Obywatelska. - Akcja polega na zbieraniu książek dla spalonej w listopadowym pożarze biblioteki szkolnej w Gorzkowicach, w którym to uległo zniszczeniu ponad 12 tysięcy pozycji. Wszystkich mieszkańców, którzy zechcą podarować książki dla dzieci uczących się w powyższej szkole informujemy, że mogą je przekazywać do biura poselskiego Europoseł Joanny Skrzydlewskiej mieszczącego się na ulicy Piłsudskiego 4 - wyjaśnia Magdalena Spólnicka, przewodnicząca koła miejskiego PO w Radomsku.

Biuro czynne jest od godziny 10.00 do 14.00, a osobą odpowiedzialną za prowadzenie zbiórki jest Pani Joanna Łysik-Michałkiewicz. Oczywiście po zakończonej akcji książki zostaną niezwłocznie przekazane bibliotece szkolnej. Gorąco zachęcamy do zaangażowania się w zbiórkę. Książki można przynosić do końca stycznia.

Akcję "Podaruj książkę szkole w Gorzkowicach" zainicjowała posłanka PO, Elżbieta Radziszewska.
Więcej o:
podaruj dzieciom książkę szkoła gomunice platforma po radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE