Pociąg z Radomska do Gotham już w sobotę 25 stycznia

Pociąg z Radomska do Gotham już w sobotę 25 stycznia

EC1 Łódź - Miasto Kultury, zaprasza wszystkich radomszczan do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu. 25 stycznia mogą pomóc... uratować świat.

Niesamowita gra terenowa z Batmanem w tle w pociągu Polregio już 25 stycznia. Wsiądź do pociągu Polregio (nie byle jakiego, tego o 12:40) relacji Częstochowa - Łódź Fabryczna (odjazd z Radomska o godz. 13.15). Weź udział w odkrywaniu zagadki złoczyńcy Josipa Ipanienko i pomóż Batmanowi uratować świat.

Do interaktywnej gry w pociągu potrzebna będzie aplikacja na smartfonie, dzięki której uda się odkryć ukryte wskazówki i zagadki. Zabawa zajmie ok. 45 minut. Dodatkowo bilet na pociąg Polregio jest podstawą do 10% zniżki od ceny wstępu na wystawę „Sztuka DC. Świt superbohaterów”. Sugerowany pociąg powrotny do Radomska i Częstochowy: 18.56.

Wydarzenie „Pociąg do Gotham” towarzyszy wystawie „Sztuka DC. Świt superbohaterów”, która można odwiedzić tylko do 2 lutego 2020 r. Na co dzień w kompleksie EC1 Łódź funkcjonują inne atrakcje, które wspomagają nauczycieli w pracy pedagogicznej - pokazy w najnowocześniejszym w Europie Środkowo-Wschodniej Planetarium EC1 oraz m.in. „Lekcje z klasą” w największym w Polsce Centrum Nauki i Techniki EC1 (ponad 8 tys. m2 powierzchni wystawienniczej).

Więcej o:
pociąg do gotham pociąg radomsko pkp radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE