„Pociąg do smaków łódzkiego” zawitał do Radomska

„Pociąg do smaków łódzkiego” zawitał do Radomska Fot. ŁKA

Rozpoczął się nowy cykl wycieczek „Pociągiem do smaków łódzkiego”. Pierwsza wycieczka z tej serii przywędrowała 11 sierpnia do Radomska.

Pierwsze, kulinarne skojarzenie uczestników wycieczki do Radomska, to oczywiście zalewajka. Było można oczywiście jej skosztować. Goście poznali lokalną historię i obejrzeli zabytki naszego miasta

Projekt „Pociąg do smaków łódzkiego”, jest realizowany przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną wraz z Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

W ten sposób włączono się w świętowanie 100–lecia województwa łódzkiego. ŁKA zabierze pasażerów jeszcze na spotkania z kulinarnym dziedzictwem regionu łódzkiego do Skierniewic, Piotrkowa Trybunalskiego i Łowicza. Koszt udziału obejmujący elementy krajoznawcze i przejazd Łódzką Koleją Aglomeracyjną, wynosi 15 zł.

Rusza pociąg do smaków.
Dziś zwiedzamy #Radomsko, za 2 tygodnie #Łowicz.https://t.co/9ZjgVf6N0u@lodzkiePL @J_Malinowski #pociągdosmaków @tvp3_lodz @radiolodz @Radomsko24pl @RadomskoNews pic.twitter.com/9O2umDSUoY

— ŁKA (@KolejLodzkie) August 11, 2019
Więcej o:
łka łódzka kolej aglomeracyjna pociąg radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE