Po premierze singla She Only Lies: sztos totalny

Po premierze singla She Only Lies: sztos totalny

Premierowy singiel Hard Feelings, radomszczańskiego zespołu She Only Lies został ciepło przyjęty przez internautów i fanów zespołu.

Premierowy singiel można było obejrzeć na kanale zespołu YouTube, 23 marca. Nie jest to przypadkowa data. Tego dnia, rok temu zespół zaprezentował  się pierwszy raz na scenie, biorąc udział w VI edycji festiwalu muzycznego „Rockowanie”. Występ ten, zespół określa jako prawdziwy początek. album „Hard Feelings” i jest to efekt kilkumiesięcznej, ciężkiej pracy.

W komentarzach po ukazaniu się teledysku możemy przeczytać:

- Nowoczesne podejście do muzyki gitarowej bez zbędnego archaicznego wydziwiania, które by do tego kawałka w ogóle nie pasowało. Wokal dodaje temu wszystkiemu fajnej "pastelowości" i w refrenie fajnie płynie. Podoba mi się i czekam na więcej! Pozdrawiam – Patryk.

- Sztos totalny – Garbaciak

- Bardzo fajnie!! prosto rytmicznie bez cudowania tak jak lubię!! pozdrawiam – Rabiit

- Świetnie, tak trzymać!!!! Pozdrawiam i powodzenia. Ps. Wrzucam Wasz kanał do polecanych na moim YouTube - Piotr

She Only Lies to radomszczański zespół rockowy powstały w marcu 2018 roku z inicjatywy Mateusza Depty. Po krótkiej przerwie i zmianach w składzie obecnie funkcjonuje w składzie: Weronika Miśkiewicz (wokal), Kacper Perliński (gitara), Damian Ozga (gitara), Mateusz Depta (perkusja).

Więcej o:
she only lies premiera she only lies
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE