Po czym poznać dobry t-shirt z własnym nadrukiem?

Po czym poznać dobry t-shirt z własnym nadrukiem?

Koszulki z własnym nadrukiem są świetnym pomysłem na prezent lub gadżet reklamowy promujący dowolną firmę. Podczas projektowania takiej odzieży warto jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Po czym rozpoznać T-shirt wykonany z materiałów wysokiej jakości? Na co należy zwrócić uwagę w trakcie zamawiania spersonalizowanej odzieży z własnym nadrukiem?

Jak wygląda produkcja koszulek z własnym nadrukiem?

Produkcja koszulek z własnym nadrukiem przebiega na podstawie pliku nadesłany przez klienta. Dostępne kreatory pozwalają na samodzielne ułożenie wybranego motywu w dowolnym miejscu na obszarze roboczym. Następnie firma zajmująca się produkcją spersonalizowanych T-shirtów oddaje produkt do druku, a klient otrzymuje gotową odzież w ciągu kilku dni.

Gdzie można kupić koszulkę z własnym nadrukiem?

Jest wiele miejsc, w których można kupić koszulkę z własnym motywem. Jedno z nich to np. sklep MegaKoszulki oferujący możliwość stworzenia t-shirtu z nadrukiem na zamówienie. Wszystko opiera się o specjalny kreator, do którego należy wgrać grafikę. Można tam też skorzystać z dostępnego banku zdjęć. Koszulka z własnym nadrukiem stworzona w ten sposób może przyjmować dowolne formy, od jednolitej tkaniny z niewielkim logo, aż po produkt full-print zadrukowany zdjęciami lub obszernymi grafikami.

Najważniejsza jest jakość nadruku

Każdy T-shirt z nadrukiem na zamówienie powinien zostać wykonany w taki sposób, aby przetrwał wiele prań bez blaknięcia czy odpadania elementów naprasowanego motywu. Z tego powodu coraz częściej korzysta się z technik druku dostosowanych do potrzeb odzieży. Popularną metodą jest technologia DTG pozwalająca na zmniejszenie kosztów wynikających z konieczności tworzenia osobnych szablonów. W przypadku tego sposobu druku wszystko opiera się bowiem o bezpośrednie nanoszenie farby na materiał.

Na co zwrócić uwagę przed zamówieniem produktu?

Oprócz technologii nadruku stosowanej przez firmę produkującą t-shirty personalizowane warto skupić się także na jakości samej koszulki. Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na naturalne tkaniny, które nie będą powodować nadmiernego pocenia. W wielu kreatorach pozwalających na stworzenie własnej koszulki (np. w Mega Koszulki) można znaleźć także informację na temat gramatury materiału.

Odpowiednio przygotowany projekt koszulki z własnym nadrukiem

Wysoka jakość materiału zastosowanego do stworzenia koszulki z własnej nadrukiem niekiedy może nie wystarczyć. Najważniejszym elementem takich produktów jest bowiem sam plik i jego rozdzielczość. Podczas projektowania nadruku należy zwrócić uwagę na podane informacje dotyczące wymiarów i wskaźnika dpi. W innym przypadku grafika może stać się nieczytelna, co wpłynie niekorzystnie na efekt.

Jak stworzyć koszulkę z własnym nadrukiem?

Jeśli zapoznałeś się z technologią druku oraz materiałem wykorzystanym do stworzenia danej koszulki, możesz przejść do procesu projektowania t-shirtu z własnym nadrukiem na zamówienie. Jedyne, co musisz zrobić, to wgrać plik o odpowiednich wymiarach i rozdzielczości, a następnie umieścić go w wybranym miejscu na odzieży. Tak stworzony projekt należy przesłać do realizacji, która trwa od kilku do kilkunastu dni.

Dlaczego warto mieć koszulkę z własnym nadrukiem?

Koszulki z własnym nadrukiem są przede wszystkim unikatowe. Stanowią one doskonałe rozwiązanie dla firm potrzebujących gadżetów reklamowych ze swoim logo lub osób prywatnych, które marzą o konkretnym wzorze, ale nie mogą znaleźć go wśród ofert sklepów odzieżowych. Koszulka z własnym nadrukiem o odpowiedniej jakości może służyć prawidłowo przez długi czas.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE