Pistoleciarze z OKSS „10-tka” na Ogólnopolskim Zlocie Orlików

Pistoleciarze z OKSS „10-tka” na Ogólnopolskim Zlocie Orlików Fot. OKSS

W dniach 18-21 marca odbył się w Siedlcach XIV Ogólnopolski Zlot Orlików. Są to Zawody, w których uczestniczą młodzicy, juniorzy młodsi oraz juniorzy z klubów całego kraju. Byli wśród nich zawodnicy z Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-tka” z Radomska.

- Liczna grupa zawodników - pistoleciarzy spędziła trzy pracowite dni na gościnnej strzelnicy KS Dragon Siedlce. W klasyfikacji juniorów open Wiktor Blada oraz Wiktoria Karasek zakwalifikowali się do finału. W ciężkiej rywalizacji zwyciężył Wiktor a Wiktoria uplasowała się na piątym miejscu – mówi Sławomir Dziegieć z OKSS „10-tka”.

W klasyfikacji juniorek młodszych Hania Rusin zajęła 12 miejsce a w juniorach młodszych Maks Kępiński 14 lokatę.

- Roześmiana trójka naszych młodziczek debiutowała w zawodach tej rangi. Do finału zakwalifikowała się Asia Kucharska lokując się ostatecznie na miejscu ósmym. Świetnie ze sportowym stresem poradziły sobie Zosia Wilczek oraz Asia Tutaj strzelając swoje „życiówki”. Jedyny nasz młodzik, Adam Wieczorek także zakwalifikował się do finału kończąc go na miejscu 5. Adam uczestniczył również w drugim finale – „Finale Strzelania w Sieci”, kończąc go na miejscu 6. Podsumowując zawody - nasi starsi zawodnicy wrócili z kolejnymi sportowymi sukcesami a najmłodsi z olbrzymim bagażem strzeleckich doświadczeń – podkreśla Sławomir Dziegieć.

Więcej o:
radomsko okss 10-tka strzelectwo zawody ogólnopolski zlot orlików
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE