Piłkrskie urodziny RAP Radomsko przy Brzeźnickiej

W sobotę 18 maja, Radomszczańska Akademia Piłkarska, zorganizowała międzynarodowy turniej piłkarski „ESBANK Cup dla dzieci ośmioletnich. Okazją do grania w piłkę jest 9 lat działalności RAP-u w naszym mieście.

Na stadionie przy Brzeźnickiej stawiło się 16 drużyn podzielonych na dwie grupy. W grupie „A” znalazły się drużyny : Legia Soccer School Warszawa, Wisła Kraków, Raków Częstochowa, ŁKS Łódź, Odra Opole, Concordia Piotrków Tryb., RAP Radomsko (niebiescy), UKS Gmina Rozprza. W grupie „B” grają Banik Ostrawa, Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Akademia Reissa Poznań, Pogoń Kraków, GKS Bełchatów, RAP Radomsko (żółci), UKS Mazovia Tomaszów Maz. Rozgrywki grupowe wystartowały o godzinie 10.30.

Cztery najlepsze drużyny z każdej grupy zagrają w „Lidze Mistrzów”. Pozostali z grupy zakwalifikują się do „Ligi Europy”. Finały i wręczenie nagród przewidziano na godzinę 17.00.

Małym piłkarzom na trybunach stadionu, mocno kibicują rodzice, którzy swoim sportowym dopingiem zagrzewają  dzieci do walki o jak najlepszy wynik. Mają ze sobą „kibicowskie” gadżety trąbki, flagi i szaliki.

Więcej o:
rap rap radomsko piłka nożna esbank cup
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE