Piłkarski weekend w Radomsku

Remisem 3-3 zakończył się sobotni mecz piłkarzy Mechanika Radomsko z drużyną Szczerbiec Wolbórz. Wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach gry. W drugiej połowie Szczerbiec... ››

Remisem 3-3 zakończył się sobotni mecz piłkarzy Mechanika Radomsko z drużyną Szczerbiec Wolbórz. Wszystkie gole padły w pierwszych 45 minutach gry. W drugiej połowie Szczerbiec ograniczył się do obrony własnej połowy boiska i drużynie z Radomska mimo kilku prób nie udało się strzelić zwycięskiej bramki.

Kolejne spotkanie Mechanik rozegra w niedzielę 30 maja na wyjeździe z drugim w tabeli LKS Mierzyn, a 3 czerwca (czwartek) o 17.00 przy ulicy Brzeźnickiej z bezpośrednim sąsiadem z tabeli KS Poświętne. Mecze te będą miały duże znaczenie, gdyż w tabeli drużyna z Radomska znajduje się w strefie spadkowej do A klasy.