Piłkarski turniej dla... przedszkolaków!

Organizatorzy zapewniają, że to jedyne takie rozgrywki w Polsce. Już wkrótce odbędzie się turniej ESBANK Z RAPEM I PRZEDSZKOLAKIEM

Jedna z poprzednich edycji turnieju. Fot. Katarzyna PrzepióraOrganizatorzy zapewniają, że to jedyne takie rozgrywki w Polsce. Już wkrótce odbędzie się turniej ESBANK Z RAPEM I PRZEDSZKOLAKIEM.

Wyjątkowość tych rozgrywek polega na tym, że biorą w nich udział dzieci w wieku pięciu i sześciu lat. Na co dzień uczęszczają one do ośmiu radomszczańskich przedszkoli.

Turniej odbędzie się w najbliższy wtorek, 16 października, w godzinach 9-11.30, w sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 1, przy ul. Piastowskiej 17. Będzie to już jego trzecia edycja.

Rozgrywki będą trwały tylko dwie godziny, ponieważ dzieci rozegrają mecze trwające po pięć minut. Emocji jednak z pewnością nie zabraknie.

Najważniejsza w całym turnieju jest oczywiście zabawa, ale o rozgrywkach mówi się także jako o nieoficjalnych mistrzostwach radomszczańskich przedszkolaków w piłkę nożną, więc na koniec zostaną zaprezentowane wyniki. W pierwszej edycji najlepsze okazało się Publiczne Przedszkole nr 10, a w drugiej - Publiczne Przedszkole nr 1.

Nad rywalizacją będą czuwać trenerzy z Radomszczańskiej Akademii Piłkarskiej, dzięki czemu każdy z młodych zawodników będzie się dobrze bawił oraz poczuje, na ile to tylko możliwe, prawdziwe piłkarskie emocje.

Każdy uczestnik otrzyma od ESBANKU Banku Spółdzielczego upominki oraz pamiątkowy dyplom od firmy Faks Foto. Firma Gama Sport z Łodzi dla najlepszej drużyny ufundowała piłkę nożną, a Cukiernia Halinka zapewni słodki poczęstunek dla wszystkich młodych piłkarzy. Dzieci oraz opiekunowie z najdalej położonych przedszkoli mają zapewniony transport w obie strony, więc wyprawa na turniej nie powinna być pod tym względem żadnym problemem.

Więcej o:
piłka nożna futbol przedszkole przedszkolak piłka esbank esbank bank spółdzielczy radomszczańska akademia piłkarska rap cukiernia halinka gama sport
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE