Piłkarski turniej Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko

Piłkarski turniej Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko Fot. Starostwo Powiatowe/RKS Radomsko/S. Nems

W sobotę 11 marca w hali przy PSP nr 6 w Radomsku, odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Akademii Młodego Piłkarza RKS Radomsko.

Po złoto sięgnął zespół Soccer Bełchatów. Na drugim miejscu stanęli Królewscy Złoczew. Trzecie miejsce przypadło piłkarzom AS Pajęczno. Królem strzelców został Miłosz Olczyk zdobywca 9 bramek i zawodnik z AS Pajęczno.

Na zakończenie rozgrywek wicestarosta Małgorzata Lewandowska, Daniel Pietralik prezes Akademii Młodego i członek zarządu RKS Radomsko Krzysztof Górnik wręczyli zawodnikom medale oraz puchary na ręce kapitanów drużyn. 

- Dziękuje za ogromną pomoc i zaangażowanie rodziców naszych piłkarzy w organizację turnieju. Bez Was ten turniej nie doszedłby do skutku – mówił po zawodach dyrektor Daniel Pietralik.

Organizatorem Turnieju była Akademia Młodego Piłkarza - RKS Radomsko. W rywalizacji wzięły udział dzieci z rocznika 2015. Do turnieju stanęło 6 drużyn: Czarni Rząśnia, AS Pajęczno, Soccer Bełchatów, Królewscy Złoczew, Akademia Młodego Piłkarza i RKS Radomsko. 

W sobotę 18 marca odbędzie się turniej Akademii Młodego Piłkarza dla dzieci z rocznika 2017. Początek o 9.00 w hali przy PSP nr 6 w Radomsku.

Więcej o:
radomsko piłka nożna miejska hala sportowa turniej halowy piłki nożnej rks radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE