Piknik Zdrowia już w niedzielę w szpitalu w Radomsku

Piknik Zdrowia już w niedzielę w szpitalu w Radomsku

Chcesz pomóc choremu dziecku? Dbasz o formę? Potrzebujesz skontrolować poziom cholesterolu lub cukru w organizmie? Przyjdź na Piknik Zdrowia i Rekreacji organizowany w niedzielę, 15 września przez Starostwo Powiatowe oraz Szpital Powiatowy w Radomsku.

Wrześniowe Pikniki Zdrowia, odbywające się terenie radomszczańskiego szpitala weszły już do tradycji. W tym roku po raz 9. spotkają się na nich mieszkańcy Powiatu Radomszczańskiego, zainteresowani profilaktyką prozdrowotną oraz zdrowym trybem życia.

Także w tym roku organizatorzy przygotowali bogatą ofertę badań i porad medycznych. Zainteresowani mogą skorzystać m. in. z porad położnych prowadzących Szkołę Rodzenia, dietetyka, logopedy, psychologa oraz terapeuty uzależnień, z bezpłatnych badań spirometrycznych, zbadać cholesterol, poziom cukru, ciśnienie tętnicze, słuch i poziom tkanki tłuszczowej. Wykonywane będą też badania cytologiczne, mammograficzne (program dla pań między 50 a 69 rokiem życia) oraz badania EKG (plus konsultacja kardiologiczna).

W punkcie krwiodawstwa będzie można oddać krew ratującą życie małemu dziecku po operacji serca. Akcja przeprowadzona zostanie w godzinach od 9 do 13. Przypominamy, że krwiodawca może być jedynie po lekkim posiłku, przed obiadem.

Dodatkowo – amatorzy dwóch kółek będą mogli wziąć udział w wycieczce Rodzinną Ścieżką Rowerową. Zbiórka uczestników przed wejściem do szpitala. Start o godz. 12.

Szczegółowy program pikniku na plakacie. Badania rozpoczynają się o godz. 14.

Więcej o:
piknik zdrowia szpital radomsko radomszczański piknik zdrowia i rekreacji szpital radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE