Piknik rodzinny w ZSG nr 5. Zdjęcia

Pod hasłem "Jak przyjemnie, gdy z rodziną i ze szkołą bawię się wesoło" w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 5 odbył się w sobotę festyn

Pod hasłem  "Jak przyjemnie, gdy z rodziną i ze szkołą bawię się wesoło" w Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 5 odbył się w sobotę festyn.
Występy na głównej scenie. Fot. Paweł Dudek


Impreza odbywała się na placu szkolnym przy ul. Rolnej 65. Najważniejszym elementem pikniku były występy uczniów, którzy śpiewali, tańczyli i prezentowali układy choreograficzne.

Podczas festynu można było skorzystać także z wielu innych atrakcji. Ogromne zainteresowanie wzbudzała dmuchana zjeżdżalnia. Ponadto można było kupić książki, rośliny i rękodzieło w atrakcyjnych cenach. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska ze smakołykami - do skosztowania była m.in. kiełbaska z grilla, bigos, frytki oraz wiele rodzajów przepysznych ciast. Nie zabrakło pokazów sprzętu strażackiego oraz policyjnego.

Piknik cieszył się dużym zainteresowaniem, przez cały czas na placu szkolnym było sporo ludzi. Przyciągnął on nie tylko uczniów oraz ich rodziców, ale również mieszkańców miasta spoza społeczności szkolnej.

W skład Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 5 w Radomsku wchodzi Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 i Publiczne Gimnazjum nr 6. Dyrektorem placówki jest mgr Dorota Przybek.

Więcej o:
zespół szkolno-gimnazjalny nr 5 w radomsku publiczna szkoła podstawowa nr 9 w radomsku publiczne gimnazjum nr 6 w radomsku festyn rodzinny piknik
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE