Piknik rodzinny na Bartodziejach. Zdjęcia

Trzeci, z cyklu wakacyjnych pikników rodzinnych, zorganizowano tym razem na Bartodziejach.

Trzeci, z cyklu wakacyjnych pikników rodzinnych, zorganizowano tym razem na Bartodziejach.
Warsztaty kulinarne podczas pikniku
Od rozpoczęcia wakacji w różnych częściach miasta organizowane są pikniki rodzinne. Tym razem radomszczanie spotkali się na placu kościelnym na Bartodziejach. Na początku pikniku mogliśmy obejrzeć  spektakl „Małe co nieco Tygryska” w wykonaniu Teatru Profilaktyki i Edukacji „Maska” z Krakowa. Wystąpili również młodzi artyści z Fundacji „Promień Radości” (fragment występu do posłuchania poniżej). Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali liczne atrakcje: m.in. warsztaty kulinarne, kącik plastyczny, dmuchańce, trampolinę. Na zakończenie imprezy koncertowała Radomszczańska Kapela Podwórkowa.

W organizację pikniku na Bartodziejach włączyli się MDK, Panaceum, MOPS i Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

W ubiegłym tygodniu podobny piknik zorganizowano na placu kolo popularnego "wielorybka". Motywem przewodnim tamtego pikniku była ekologia. Kolejny piknik odbędzie się za tydzień (27 lipca) na boisku przy ul. Kościuszki. Połączony będzie z otwarciem placu rekreacyjno-ruchowego, o czym informowaliśmy Was w naszym artykule.


FOTOGALERIA Z PIKNIKU

Więcej o:
piknik rodzinny piknik bartodzieje mops mdk mkrpa wakacje 2014
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE