Piknik Hipoterapeutyczny w Malutkich Resort

Malutkie Resort wspólnie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Radomsku zapraszają 29 czerwca 2014 roku na II Piknik Hipoterapeutyczny.

Malutkie Resort wspólnie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Radomsku zapraszają 29 czerwca 2014 roku na II Piknik Hipoterapeutyczny.
fot. S. Mucharski
Główną atrakcją przedsięwzięcia będą bezpłatne zajęcia z hipoterapii i konsultacje ze specjalistami połączone z piknikiem rodzinnym.

Impreza skierowana jest do wszystkich dzieci niepełnosprawnych i ich rodziców zainteresowanych tą formą terapii. Założeniem organizatorów jest stworzenie możliwości uczestnictwa dzieci w zabawach dydaktycznych organizowanych w plenerze przy wykorzystaniu skutecznej metody terapeutycznej , jaką jest hipoterapia.

W tym dniu na wszystkim zainteresowanych czekać będą  bezpłatna hipoterapia oraz bezpłatne konsultacje z psychologiem, pedagogiemn terapeutą z Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Radomsku.

Atrakcje dla najmłodszych uczestników  pikniku:animacje, gry, zabawy, malowanie twarzy, pokaz strażacki, trampolina, mini zoo z przewodnikiem, wata cukrowa, balony, poczęstunek w formie bufetu.

Program imprezy:
Start: godzina 10.00
10.00 – 16.00 Bezpłatne zajęcia z hipoterapii
10.00 – 14.00 Bezpłatne konsultacje z:
- Psychologiem
- Pedagogiem
- Terapeutą Poradni Psychologiczni Pedagogicznej w Radomsku
14.00 – Pokaz Strażacki

Partnerzy pikniku hipoterapeutycznego: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Radomsku, Urząd Gminy Dobryszyce, Urząd Miasta Radomsko, Starostwo Powiatowe w Radomsku, Gazeta Radomszczańska, Dziennik Łódzki, gazeta Między Stronami, portal Radomsko24.pl, ortal naszemiasto.pl, Radio Eska „Bełchatów”, Radio Łódź


Więcej o:
piknik malutkie resort hipoterapnia
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE