Pierwsze parkomaty w Radomsku

Pierwsze parkomaty w Radomsku

Stało się. W Radomsku pojawiły się pierwsze parkomaty. Decyzji o ich montażu nie podjęły jednak władze miasta, a właściciel obiektu handlowego znajdującego się na terenie po dawnym szpitalu przy ul. Wyszyńskiego.

Na terenie obiektu handlowego znajduje się duży parking. Korzystają z niego nie tylko klienci sklepów, ale również pracownicy oraz interesanci pobliskich instytucji. Teraz, za pozostawienie pojazdu będą musieli zapłacić.

Na razie parkomaty jeszcze nie działają, ale na terenie parkingu pojawiły się już informacje o strefie płatnego parkowania oraz regulamin korzystania z niej.

Wjeżdżając na teren parkingu kierowca będzie zobowiązany pobrać bilet i umieścić go w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.

Z informacji zawartych w cenniku wynika, że pierwsza godzina parkowania dla klientów sklepów będzie darmowa. Każda kolejna będzie kosztować 4 złote. Osoby, które nie są klientami sklepów, za postój będą musiały wnieść opłatę „z góry” - za czas, na jaki zamierzają pozostawić pojazd na terenie obiektu.

Opłatę będzie można uiszczać gotówką lub kartą płatniczą. Osoby korzystające z parkingu za brak ważnego biletu będą musiały zapłacić 90 złotych.

Więcej o:
radomsko parkomat płatne parkowanie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE