Pierwsze kartki świąteczne dla pacjentów szpitala trafiły już do radomszczańskiego starostwa

Pierwsze kartki świąteczne dla pacjentów szpitala trafiły już do radomszczańskiego starostwa Fot. Starostwo Powiatowe w Radomsku

Przed kilkoma dniami Starostwo Powiatowe poprosiło mieszkańców Radomska i okolicznych gmin o przygotowanie kartek świątecznych dla pacjentów szpitala powiatowego, którzy z powodu pandemii będą musieli spędzić tegoroczne święta z dala od swoich rodzin. Pierwsze z nich trafiły już do starostwa.

Akcję wsparli m.in. uczniowie ze szkoły podstawowej w Kietlinie i PSP nr 3 w Radomsku, członkowie pracowni działań twórczych KARTKA, dzieci ze żłobka „Reksio” oraz młodzież z Klubu Myśli Prospołecznej działającego przy I LO (zdjęcia obejrzeć można w galerii tego artykułu).

Kartki świąteczne można przynosić do starostwa jeszcze do jutra (21 grudnia 2020 r.) - zostaną tam przechowane do czasu wigilii, a później przekazane pacjentom Szpitala Powiatowego lężącym na oddziale obserwacyjno-zakaźnym. Może wykonać ją każdy, nie ma tu znaczenia format czy technika wykonania, a twórcy najładniejszych prac zostaną wynagrodzeni drobnymi upominkami. 

Więcej o:
szpital powiatowy pandemia kartki świąteczne COVID-19 koronawirus Boże Narodzenie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE