Pieniądze na start

Pieniądze na start

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza kolejny nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Osoby bezrobotne, zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (lub w filii PUP w Przedborzu), u których ustalona ścieżka pomocy przewiduje wsparcie w postaci dotacji, mogą ubiegać się o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej. Środki będą przyznawane na działalność prowadzoną na terenie powiatu radomszczańskiego. Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2017 r. to 24 000,00 złotych. Planowane dotacje realizowane będą w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz środków Funduszu Pracy.

Wnioski o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej, przyjmowane będą w biurze podawczym Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku (sala obsługi) w terminie od  23 do 27 października 2017 r.

Osoby bezrobotne zainteresowane złożeniem wniosku o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej mogą wziąć udział w zajęciach przygotowanych przez pracowników PUP w Radomsku nt. „Wypełnianie wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej”.

Spotkania odbędą się w dniach:
- 20.10.2017 r. (piątek) o godzinie 11:30,
- 23.10.2017 r. (poniedziałek) o godzinie 10:00,
- 25.10.2017 r. (środa) o godzinie 9:00.

Zapisy na zajęcia będą przyjmowane u doradców klienta indywidualnego. Szczegóły w siedzibie PUP przy ul. Tysiąclecia.

Więcej o:
pup radomsko urząd pracy radomsko staże radomsko praca radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE