Pieniądze na rozkręcenie biznesu

Pieniądze na rozkręcenie biznesu Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku, od 14 do 18 października, będzie przyjmował wnioski od osób bezrobotnych zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej. Środki będą przyznawane na działalność prowadzoną na terenie powiatu radomszczańskiego.

Maksymalna kwota o jaką może wnioskować osoba bezrobotna w 2019 r. to 24 tys. złotych.

Planowane dotacje realizowane będą w ramach programu „Aktywizacja osób po 29 roku życia pozostających bez pracy w powiecie radomszczańskim (V)” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Dla osób bezrobotnych zainteresowanych złożeniem wniosku o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej organizowane są spotkania z doradcą zawodowym nt. „Wypełnianie wniosku o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej”.

Spotkania odbędą się w dniach:

08.10.2019 r. (wtorek) o godzinie 8.00

11.10.2019 r. (piątek) o godzinie 8.00

17.10.2019 r. (czwartek) o godzinie 11.00

Zapisy będą przyjmowane u doradców klienta indywidualnego.

Regulamin oraz aktualne wnioski dostępne są w siedzibie Urzędu oraz na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl w dokumentach do pobrania w zakładce „Dla Bezrobotnych i poszukujących pracy”. Szczegółowe informacje można również uzyskać w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku w pokoju nr 26 oraz pod nr tel.: 44 683 73 56 do 58 wew. 38.

Więcej o:
pup urząd pracy radomsko pup radomsko powiatowy urząd pracy w radomsku
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE