Pieniądze na dokształcanie pracowników od PUP

Pieniądze na dokształcanie pracowników od PUP Fot. pixabay.com

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracodawców i pracowników w 2020 roku.

Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku informuje, że nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców prowadzony będzie w terminie od 9 do 13 marca 2020 r.

Środki KFS na dofinansowanie kształcenia pracowników i pracodawców mogą być przeznaczone m.in. na kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą, egzaminy umożliwiające uzyskanie dokumentów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych, badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończonym kształceniu czy bezpiecznie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem.

Zasady przyznawania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego przez Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w 2020 r. oraz wniosek wraz z załącznikami znajdują się na stronie internetowej www.radomsko.praca.gov.pl. Szczegółowe informacje można uzyskać również w siedzibie Urzędu przy ul. Tysiąclecia 2 w pokoju nr 19 lub telefonicznie pod numerem tel. 44 683 73 55-58 wew. 42.

Więcej o:
pup radomsko powiatowy urząd pracy w radomsku nabór na staż radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE