Piękno natury w obiektywie Grzegorza Ojrzyńśkiego

Piękno natury w obiektywie Grzegorza Ojrzyńśkiego

W galerii Miejskiego Domu Kultury 18 stycznia odbyło się otwarcie wystawy fotograficznej „Natura” autorstwa Grzegorza Ojrzyńskiego.

Grzegorz Ojrzyński zainteresował się fotografią w wieku 18 lat, jest dla niego sposobem na przekazanie piękna natury, spędzanie wolnego czasu i kontemplację. Stara się pokazać taką naturę, jaką ujrzał będąc w wyjątkowych miejscach i o nietypowych porach podczas gdy w innym czasie jest ona pozbawiona wyjątkowości i blasku.

- Przez wiele lat fotografowałem tylko dla siebie, nie czułem potrzeby pokazywania moich prac. Zacząłem jednak udostępniać je w internecie, co okazało się przełomem w kontekście kontaktu z odbiorcami moich fotografii – mówił podczas wernisażu Grzegorz Ojrzyński.

Grzegorz Ojrzyński – polski artysta fotograf. Członek nadzwyczajny, członek rzeczywisty i Artysta Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej. Członek Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Członek Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku. Członek Ogólnopolskiej Fotograficznej Grupy Twórczej AF-13.

Więcej o:
mdk miejski dom kultury wernisaż wystawa grzegorz ojrzyński radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE